
Motory
Zobrazeno 109. – 144. z 166 výsledků
-

Motor pacer p1804 hřídel 1.5mm – 2400kv – t-motor
-

Motor pacer p1804 hřídel 5mm – 2400kv – t-motor
-

Motor pacer p1804 hřídel 5mm – 3400kv – t-motor
-

Motor rcinpower soccerx 1404 plus 3850kv brushless fpv racing
-

Motor robo 1002 19800kv – flywoo
-

Motor robo 1003 14800kv – flywoo
-

Motor speedx2 1202.5 – 15000kv – geprc
-

Motor speedx2 2809 v1.1 – 1280kv – geprc
-

Motor speedx2 2809 v1.1 – 1450kv – geprc
-

Motor sword 2207 – 1850kv – flyfishrc
-

Motor sword 2207 – 2050kv – flyfishrc
-

Motor syncfpv 2207.5 – 1860kv – axisflying
-

Motor syncfpv 2207.5 – 1960kv – axisflying
-

Motor v3115 – 1050kv – t-motor
-

Motor v3115 – 640kv – t-motor
-

Motor vanover 2207 v3 – 1920kv – rcinpower
-

Motor vci 0702 pro dual ballbearing – 23000kv (4pcs) – vci
-

Motor vci 0702 pro dual ballbearing – 27000kv (4pcs) – vci
-

Motor vci 0702 pro dual ballbearing – 30000kv (4pcs) – vci
-

Motor VCI 0702 PRO Lite – 23000kv (4ks) – VCI
-

Motor VCI 0702 PRO Lite – 27000kv (4ks) – VCI
-

Motor vci 0802 pro – 25666kv (4ks)
-

Motor VCI 2207 LT Racing – 2160KV – VCI
-

Motor vci 2207 pro – 2100kv – edice spark – vci
-

Motor vci 24k 2306 – 1950kv – vci
-

Motor VCI ARES 2808 – 1350KV – VCI
-

Motor vci spark 1102 – 13000kv (2ks) – vci
-

Motor vci spark 1103 – 11000kv (2ks) – vci
-

Motor VCI Spark 1202 – 11000KV (2 ks) – VCI
-

Motor VCI Spark 1203 – 10000kv (2ks) – VCI
-

Motor VCI Spark 1203 – 7000kv (2ks) – VCI
-

Motor VCI Spark 1204 – 5600kv (2ks) – VCI
-

Motor vci spark 1204 – 8250kv (2ks) – vci
-

Motor VCI Spark 1403 – 4300kv – VCI
-

Motor VCI Spark 1507.2 – 3900KV – VCI
-

Motor vci spark 2203.4 – 2550kv – vci
Motory: jak vybrat pohon vhodný pro vaše použití
Motor se vybírá podle tří technických kritérií: užitečného výkonu vyjádřeného v kW nebo koňských silách, optimálních otáček v ot/min a typu pohonu (řemenový, stejnosměrný proud, střídavý proud). Třífázový elektromotor o výkonu 750 W se typicky točí mezi 1400 a 2800 ot/min podle počtu pólů, zatímco jednofázový motor srovnatelného výkonu ztrácí při rozběhu 15 až 20 % kroutícího momentu. Tento rozdíl přímo určuje typ aplikace: vrtání, čerpání, ventilaci nebo mechanický převod.
Elektromotory: jednofázové, třífázové a stejnosměrné
Třífázový asynchronní motor zůstává referencí pro profesionální použití díky své robustnosti a účinnosti, u modelů IE3 často přesahující 85 %. Vyžaduje však třífázové napájení, které chybí ve většině domácností, odtud potřeba frekvenčního měniče nebo fázového konvertoru, pokud to instalace neumožňuje. Jednofázový motor, rozšířenější mezi domácími uživateli, si vystačí s běžnou zásuvkou 230V, ale jeho výkon je obvykle omezen na 3 kW pro rozumné domácí použití.
Stejnosměrný motor: použití a omezení
Stejnosměrný motor (12V nebo 24V) pohání mobilní aplikace: robotiku, modelářství, systémy napájené z baterie. Jeho rychlost se snadno nastavuje změnou napětí, bez složité elektroniky, což vysvětluje jeho masivní přítomnost v motorizovaných hračkách a malých bezdrátových nářadích. Jeho životnost přímo závisí na opotřebení uhlíkových kartáčů u kartáčových modelů; bezkartáčové verze (brushless) eliminují toto místo tření a získávají na životnosti za cenu dražšího elektronického regulátoru.
- Jednofázový motor: domácí použití, standardní napájení 230V, výkon až 3 kW
- Třífázový motor: profesionální použití, vysoká účinnost, vyžaduje napájení 400V
- Stejnosměrný motor 12V/24V: mobilní a vestavěné aplikace, proměnlivá rychlost
- Bezkartáčový motor: bez kartáčů, lepší životnost, vyžaduje elektronický regulátor
Spalovací motory: benzin, nafta a specifické aplikace
Pro venkovní použití — sekačky, elektrocentrály, motorová čerpadla — dominuje čtyřtaktní spalovací motor díky téměř nulové spotřebě oleje ve srovnání s dvoutaktními. Čtyřtaktní motor o objemu 150 cm³ vyvine v průměru 3,5 až 4 koně, což stačí pro tažnou sekačku na rovném terénu. Dvoutaktní modely, lehčí a mechanicky jednodušší, zůstávají preferovanou volbou u křovinořezů a motorových pil, kde poměr hmotnosti k výkonu má přednost před spotřebou.
Výkon a kroutící moment: co skutečně záleží u motoru
Jmenovitý výkon udávaný výrobcem jen zřídka odpovídá výkonu dostupnému v reálném provozu: počítejte s 10 až 15 % ztrátou v důsledku mechanického tření a zátěže. Kroutící moment, vyjádřený v Nm, je pro tažné nebo zvedací aplikace důležitější než hrubý výkon, protože určuje schopnost motoru rozjet se pod zátěží bez zhasnutí. Vždy zkontrolujte kompatibilitu mezi uvedenými otáčkami motoru a otáčkami vyžadovanými poháněným zařízením: nesprávné sladění předčasně opotřebovává ložiska.
Údržba a životnost motoru
Většina poruch motoru pochází z nedostatečného mazání nebo přehřátí způsobeného ucpaným větráním. U elektromotoru vydrží standardní kuličkové ložisko mezi 20 000 a 40 000 hodinami provozu za normálních podmínek; toto číslo klesá na polovinu v prašném nebo vlhkém prostředí bez minimální ochrany IP54. U spalovacího motoru přímo podmiňuje životnost bloku pravidelná výměna oleje každých 25 až 50 hodin používání.
Konečná volba tedy méně závisí na značce než na souladu mezi skutečně potřebným výkonem, provozními otáčkami a podmínkami prostředí. Předimenzovaný motor zbytečně spotřebovává a je dražší při nákupu; poddimenzovaný motor pracuje trvale na hranici a zkracuje tak svou vlastní životnost.
Jak vybrat správný motor pro FPV dron podle velikosti rámu?
Řiďte se velikostí rámu: pro 5″ rámy se hodí motory 2207 nebo 2306, pro 3″ whoopy velikosti 1404–1507 a pro 7″ dálkové lety 2806.5. Číslo udává průměr a výšku statoru v milimetrech. Větší stator znamená vyšší tah, ale i vyšší spotřebu. Výběr motoru pro 5palcový FPV dron je nejběžnějším startovacím bodem.
Co znamená hodnota KV a jakou zvolit?
KV udává otáčky na volt bez zátěže. Pro 6S baterie volte 1700–1900 KV, pro 4S okolo 2400–2700 KV. Nižší KV s větší vrtulí dává plynulejší tah a delší výdrž, vyšší KV ostřejší reakce pro freestyle. Správné KV motoru pro 6S baterii chrání regulátory před přehříváním.
Jaký je rozdíl mezi ložisky a jak ovlivňují životnost?
Levnější motory používají ocelová ložiska ABEC-7, kvalitnější japonská NSK nebo NMB. Rozdíl poznáte po pádech do trávy a prachu — kvalitní ložiska drží hladký chod stovky letů, levná začnou chrastět po několika balení. Hřídel z kalené oceli a titanové šrouby snižují hmotnost. Motory s japonskými ložisky pro závodní drony jsou investicí do klidu.
Jak se o motory starat a kdy je vyměnit?
Po každém letu v prachu profoukněte zvon stlačeným vzduchem a zkontrolujte, zda se hřídel točí bez vůle. Kapka oleje do ložisek každých 20 balení prodlouží životnost. Vyměňte při chrastění, ohnuté hřídeli nebo spálené vinutí (černý zápach). Údržba FPV motorů po pádu zabere pár minut a ušetří poškození regulátoru.